Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki problem z minecraftem.


Tubcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

 

Zaczęło się tak że:

miałem kiedyś minecrafta wszystko ok śmigał ok bez lagów itp.

Potem mi się znudził usunąłem.

Teraz za pół roku chce znów grać i wyskakuje błąd

'could not create java virtual machine'

wpisuje na youtube robie 15 razy tak jak oni i co?

niby jest ok ale cmd mi sie zamyka jak odpale plik bat i nic z tego.

Teraz zobaczyłem filmik gdzie koleś zaznaczył 'wyłącz kompozycje wirtualne'

z uciechą włączam minecrafta a tu znów błąd 'The JVM could not be started. The maximum heap size (-Xmx) might be too large or antyvirus or firewall tool could block the execution.'

Xmx nic nie czaje co to a antyvirusa i firewalla wyłączyłem i dodałem wszystkie minecrafy etc do zaufanych plików żeby nie wykrywało nic.

Dalej to samo.

Ściągnąłem launcher Geoninga i włączam za pomocą pliku bat z

'java -Xmx3072m -jar MinecraftLauncher.jar'

i konsola cmd znika a minecraft się nie odpala.

Chce pograć w minecrafta ale na każdym kroku mam jakiś głupi problem.

Proszę was o pomoc żeby może z jednej strony odpalić minecrafta inaczej a jak nie to żeby ta konsola nie znikała w sekunde.

Mam 6 gb ramu , windows 7 64 bit i kiedyś mi działał minecraft.

Nagradzam za pomocą lubię to.

trolololy.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Jak ktoś nie widzi to pisze unable to access jarfile xx

Opublikowano

O ile pamiętam w server.bat możesz podać do 50% swojej pamięci ram

polecam

javaw -Xmx1024m -Xms1024m -jar MinecraftLauncher.jar

Jakoś mało to męskie, jak facet chodzi w body!

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Weteran
Opublikowano

Spróbuj odpalać za pomocą tego launchera:

http://www.mpcforum.pl/topic/481266-nowy-launcher-minecrafta-new-minecraft-launcher/

1339226679-U337649.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...